Autorka

Dagmara Kaźmierska, Królowa Życia z reality show telewizji TTV osobowość telewizyjna, aktorka Patryka Vegi. Jest matką, bizneswoman, celebrytką na pełen etat. Błyszczy jak gwiazda i klnie jak szewc. Za sobą ma mroczną przeszłość, przed sobą – wielką karierę. Wszystkim wydaje się, że świetnie ją znają, ale nikt nie wie jak jest naprawdę.

„’Królową’ byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska”.